Πέμπτη, 12 Ιουνίου 2014

Μουντιάλ 2014: Ολόκληρο το τηλεοπτικό πρόγραμμα της διοργάνωσης

Μουντιάλ 2014
Η μεγαλύτερη ποδοσφαιρική γιορτή του πλανήτη ξεκινάει σήμερα και ολοκληρώνεται στις 13 Ιουλίου. Δείτε αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ της Βραζιλίας!

Η ΝΕΡΙΤ θα καλύψει με απευθείας μεταδόσεις όλους τους αγώνες του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2014 στα γήπεδα της Βραζιλίας μέσα από τις συχνότητες της ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤsports και ΝΕΡΙΤ HD, ενώ οι χρήστες εντός Ελλάδος θα έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθούν διαδικτυακά όλα τα ματς ζωντανά ή οποιαδήποτε στιγμή θελήσουν (on demand), μέσα από την WebTV της ΝΕΡΙΤ.
Αξίζει να σημειωθεί πως οι 64 συνολικά αγώνες θα προβληθούν και σε επανάληψη.
Ακολουθεί αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα:
  • ΠΕΜΠΤΗ 12 IOYNIOY
22:00 – 23:00 PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ
18:00 – 20:00 ΜΕΞΙΚΟ – ΚΑΜΕΡΟΥΝ (ΝΕΡΙΤ Sports)
22:00 – 00:00 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 03:00 ΧΙΛΗ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
04:00 – 06:00 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ – ΙΑΠΩΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
  • ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ
18:00 – 19:00 PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
19:00 – 21:00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 22:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
22:00 – 00:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
01:00 – 03:00 ΑΓΓΛΙΑ – ΙΤΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
  • ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ (ΝΕΡΙΤ Sports)
22:00 – 00:00 ΓΑΛΛΙΑ – ΟΝΔΟΥΡΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 00:00 ΙΡΑΝ – ΝΙΓΗΡΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
01:00 – 03:00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
  • ΔΕΥΤΕΡΑ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 03:00 ΓΚΑΝΑ – ΗΠΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
  • ΤΡΙΤΗ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΒΕΛΓΙΟ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
22:00 – 00:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 03:00 ΡΩΣΙΑ – ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
  • ΤΕΤΑΡΤΗ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
22:00 – 00:00 ΙΣΠΑΝΙΑ – ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
  • ΠΕΜΠΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ
01:00 – 03:00 ΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
19:00 – 21:00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ – ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΝΕΡΙΤ Sports)
22:00 – 00:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
00:00 – 01:00 PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
01:00 – 03:00 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD – ξημερώματα Παρασκευής)
03:00 – 04:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΙΤΑΛΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
22:00 – 00:00 ΕΛΒΕΤΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 03:00 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ (ΝΕΡΙΤ Sports)
  • ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
22:00 – 00:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 03:00 ΝΙΓΗΡΙΑ – ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
  • ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΒΕΛΓΙΟ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 00:00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
01:00 – 03:00 ΗΠΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
  • ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΟΛΛΑΝΔΙΑ – ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 POST – PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
23:00 – 01:00 ΚΡΟΑΤΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤ Sports)
  • ΤΡΙΤΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
19:00 – 21:00 ΙΤΑΛΙΑ – ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
22:00 – 23:00 PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΕΛΛΑΔΑ – ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
23:00 – 01:00 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
01:00 – 02:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΒΟΣΝΙΑ – ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤ Sports)
19:00 – 21:00 ΝΙΓΗΡΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 POST – PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ – ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
23:00 – 01:00 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
01:00 – 03:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΠΕΜΠΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΗΠΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
19:00 – 21:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 POST – PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΚΟΡΕΑ – ΒΕΛΓΙΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)
23:00 – 01:00 ΑΛΓΕΡΙΑ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤ Sports)
01:00 – 02:30 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • Οι διασταυρώσεις για τις νοκ-άουτ φάσεις μέχρι τον μεγάλο τελικό:
  • ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΑΓΩΝΑΣ Α: ΠΡΏΤΟΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ – ΔΕΥΤΕΡΟΣ 2ου ΟΜΙΛΟΥ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΑΓΩΝΑΣ Β: ΠΡΩΤΟΣ 3ου ΟΜΙΛΟΥ – ΔΕΥΤΕΡΟΣ 4ου ΟΜΙΛΟΥ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 01:30 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΑΓΩΝΑΣ Γ: ΠΡΩΤΟΣ 2ου ΟΜΙΛΟΥ – ΔΕΥΤΕΡΟΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΑΓΩΝΑΣ Δ: ΠΡΩΤΟΣ 4ου ΟΜΙΛΟΥ – ΔΕΥΤΕΡΟΣ 3ου ΟΜΙΛΟΥ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 01:30 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΑΓΩΝΑΣ Ε: ΠΡΩΤΟΣ 5ου ΟΜΙΛΟΥ – ΔΕΥΤΕΡΟΣ 6ου ΟΜΙΛΟΥ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΑΓΩΝΑΣ ΣΤ: ΠΡΩΤΟΣ 7ου ΟΜΙΛΟΥ – ΔΕΥΤΕΡΟΣ 8ου ΟΜΙΛΟΥ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 01:30 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΤΡΙΤΗ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΑΓΩΝΑΣ Ζ: ΠΡΩΤΟΣ 6ου ΟΜΙΛΟΥ – ΔΕΥΤΕΡΟΣ 5ου ΟΜΙΛΟΥ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΑΓΩΝΑΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ – ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 – ΑΓΩΝΑΣ Η: ΠΡΩΤΟΣ 8ου ΟΜΙΛΟΥ – ΔΕΥΤΕΡΟΣ 7ου ΟΜΙΛΟΥ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 01:30 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:45 – 00:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (ΝΕΡΙΤ)
  • ΠΕΜΠΤΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:45 – 00:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (ΝΕΡΙΤ)
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ
19:00 – 21:00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – ΑΓΩΝΑΣ 1: ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ Ε – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ ΣΤ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – ΑΓΩΝΑΣ 2: ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ Α – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ Β (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 01:30 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ
18:00 – 19:00 PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
19:00 – 21:00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ- ΑΓΩΝΑΣ 3: ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ Ζ – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ Η (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
21:00 – 23:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – ΑΓΩΝΑΣ 4: ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ Γ – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ Δ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 01:30 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:45 – 00:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (ΝΕΡΙΤ)
  • ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:45 – 00:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (ΝΕΡΙΤ)
  • ΤΡΙΤΗ 8 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:00 – 23:00 PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – ΑΓΩΝΑΣ 5: ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:00 – 23:00 PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – ΑΓΩΝΑΣ 6: ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 4 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 3 (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΠΕΜΠΤΗ 10 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:45 – 00:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (ΝΕΡΙΤ)
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:45 – 00:00 ΩΡΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (ΝΕΡΙΤ)
  • ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:00 – 23:00 PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)
  • ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ
22:00 – 23:00 PRE GAME (ΝΕΡΙΤ)
23:00 – 01:00 ΤΕΛΙΚΟΣ (ΝΕΡΙΤ, ΝΕΡΙΤ Sports και ΝΕΡΙΤ HD)
01:00 – 02:00 POST GAME (ΝΕΡΙΤ)


Δείτε Περισσότερα: http://www.otherside.gr/2014/06/mundial-2014-tileoptiko-programma/#ixzz34RpQbWms